Çıt Çıt Saç Fiyatları
Çıt Çıt Saç Sipariş: 444 3 671

Gerçek Saç Mı Değil Mi Nasıl Anlarız?

Gerçek Saç Mı Değil Mi Nasıl Anlarız?

gerçek insan saçı çıt çıt saçÇoğunlukla saç satın alacağınız zaman ya da saçlarınıza kaynak yaptıracağınız zaman internetten araştırma yapılır. Araştırmada çoğunlukla saçların gerçek mi değil mi saçlarıma zarar verir mi gibi düşünceler sizleri alır götürür. Aynı zamanda fiyatlardaki farklarda neden olduğunu fazla para verirsem gerçek değil ise nasıl olur gibi düşünceler aklınızda olduğuna eminim.

Sizlere aklınızdaki soru işaretlerini cevap bulmaya çalışacağım. İlk olarak saçların gerçek mi değil mi nasıl anlayacağınızı göstereceğim.
• İlk olarak gerçek saçı dokusundan anlayabilirsiniz. Belli yerlerde kırıklıklar olabilir fakat kendi doğal saçlarınızda da kırıklar olabilmektedir. Kendi saçınız uzadığı zaman uçlarda kırıklıklar olabiliyor. Dolayısıyla uçları dümdüz bir saç olamaz eğer varsa içinde karışım ya da o gerçek saç değildir. Uçlarını düz istiyorsanız eğer kendiniz kesebilir ya da düzleyebilirsiniz.
• Boya yapılması şart: Saçı satın aldığınız zaman saçlarınızı ilerde boyattığınızda aldığınız saçlar boyama tutmaz ise bilin ki o gerçek saç değildir. Fakat şunu da belirtmek isterim kendi saçlarınızı da 2-3 defa boyattığınız zaman bile doğal gerçek insan saçı satan yerlersaçlarınız kaldırmaz. Gerçek saç da aynı kendi saçınız gibi boyama ne kadar çok boyama işlemi yaparsanız gerçek saçınız o kadar yıpranır. Fakat gerçek olmayan bir saç ilk boyamada kendisini gösterecektir.
• Fön ve maşayı gerçek saçlarda tabi ki de bütün işlemleri yapabilirsiniz. Fakat gerçek olmayan bir saç da saçlarınız karışabilir ve fön, maşa kaldırmaz. Aynı zamanda gerçek saçları fön ve maşada fazla tutmamanız gerekmektedir. Çünkü başımıza gelen bir olay. Saçlarınız uzun süre maşa da veya fönde tutarsanız yanabilir, bu kendi saçınızda da olacak bir olaydır.
• Gerçek saçlar çok ucuza olamaz çünkü örnek vermek gerekirse kendi saçlarınızın kaliteli ve yıpranmamışsa saçlarınızı ucuza satar mısınız? Daima kullanacaksanız saçlarınızı ucuza gerçek saç bulmanız mümkün değildir. Ucuza bulduğunuz ‘’gerçek saç’’ denilen yerlerde ya saçlarda sentetik ya da saçlar emin olunuz gerçek değildir.

Umarım yazı sizleri bilgilendirmiştir. Eğer saçlarımızla ilgili daha fazla detay ve fiyatları öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.
444 3 671 & 0532 592 8842

 

çıt çıt saçlar

Beğendinizmi? Paylaşın:

Bir cevap yazın

Son yazılar

Son Yorumlar