Çıt Çıt Saç Fiyatları
Çıt Çıt Saç Sipariş: 444 3 671

Çıt Çıt Saç

Çıt Çıt Saç

çıt çıt saç dikimiÇıt çıt saçlarla dolgun ve uzun bir saça sahip olabilirsiniz. Saçlarınız uzaması biraz zaman alabilir. Bazı kişilerin saçlarının uzaması normal saçın uzamasına göre daha çok vakit alabiliyor. Bu yüzden kullanılması kolay istediğiniz zamanda çıkarıp takabilirsiniz. Yani çok kullanışlı bir saç sistemidir.
Çıt çıt saçlarımız %100 doğal insan saçından yapılmaktadır. Aynı zamanda özel makinesi ve usta bir dikimci eşliğinde dikilir. Klips dediğimiz sistem de çıt çıt saçlara adapte edilir. Bazen özel suni deri üzerine ya da tül üzerine dikilir. Çıt çıt saçlarımız istediğiniz parça ve kaç klips olacağını belirterek hazırlamaktayız. Yani nasıl rahat takabilirseniz bizlere söyleyerek parçalarınızı ona göre ayarlamaktayız.

Sonuç olarak saçınıza küçük bir krepe işlemi sonrasında çıt çıtlarla tutturabilirsiniz.
Çıt çıt saçlarımız hiçbir şekilde düşmez ve saçınıza zararı yoktur. Son zamanlarda müşterilerimizden gelen isteklerde çıt çıt saçların tek parça olarak veya 4 parça şeklinde de üretebiliyoruz. Siz müşterilerimiz elimizdeki çıt çıt saçlar sizlere uymadıysa eğer veya sizin isteğinize özel çıt çıt saç dikmekteyiz.
Standart ölçüler;
• 65cm
• 8 parça
• 150gr

Kişiye özel ölçüler ise;
Çıt çıtların saç yapınıza göre gür-ince ve uzun-kısa olarak istediğiniz görünümü isteyebilirsiniz. Biz sizin için çıt çıt saç fiyatıyapacağız. Örneğin saçlarınız çok kısa ise 8 parça olması daha çok kişiyi memnun etmektedir ama saçlarınız göğüs hizasında ise ve saçlarınızın gürlüğünü iyi düşünüp sadece biraz uzun göstermek istiyorsanız tek parça kesinlikle size göre.
Ama saçlarınız omuz hizasında ve gür ise tek parça saçlarınızı yapmacık gösterebilir aynı zamanda saçlarınızı keskin gösterebilir. Bundan dolayı saçlarınızda çıt çıtları 4 parça kullanmak en mantıklısı.
4 parça bir çıt çıt da, büyük parça saçın arkasına, üstüne bir küçük olan parçayı koyuyoruz ardından iki çıt çıtlar ise saçın sağ ve soluna takılabilir.

Aklınızdaki diğer bir soru ise fiyatlandırma neye göre yapılmaktadır;
Sach Saç Üreticisi olarak saçlar bizim için altın değerindedir. Bu yüzden gramaj olarak çalışmaktayız.
Toplamda saçlarınıza gidecek gramaj sayısı ne kadar olmalı. Çıt çıt saçlarda adet olarak çalışmadığımız için saçlarımız %100 doğal insan saçıdır.

 

çıt çıt saç satın al

Beğendinizmi? Paylaşın:

Bir cevap yazın

Son yazılar

Son Yorumlar